O nás

Bystřická kapela vznikla jako taneční orchestr v březnu 2007. Základ tohoto orchestru tvoří bývalí členové dechovky „Koroužanka“, kteří kolem sebe vytvořili tým výborných muzikantů se širokým žánrovým záběrem. Díky schopnosti členů orchestru hrát na několik hudebních nástrojů se podařilo nabídnout Vám, našim posluchačům, jak klasickou dechovku, tak kvalitní taneční muziku v tzv. „živém“ provedení bez počítačové úpravy.
Kapela v roce 2011 natočila své první CD a v roce 2012 spolu s Českou televizí Brno vyrobila hudební pořad „Ta naša kapela“.

Bystřická kapela velice úzce spolupracuje s Městským úřadem v Bystřici nad Pernštejnem a firmou Wera Werk s.r.o. Orchestr je schopen zahrát jak na tanečních zábavách, firemních akcích, tak na promenádních koncertech.

Pevně věříme, že právě tento typ dechového a tanečního orchestru splní vaše představy a rádi využijete naší nabídky zahrát právě na Vámi organizované společenské akci.

Nabízíme

BYSTŘICKÁ KAPELA – KOMPLET (dechovka+band)

Jsme schopni nabídnout celou Bystřickou kapelu, kde se střídají žánry dechovka a taneční v tradičním obsazení.
Takto je kapela schopna hrát na plesech, letních zábavách atd.

 

BYSTŘICKÁ KAPELA – DECHOVKA

Další možností je účast pouze dechové části.
Takto může hrát na promenádních koncertech, vánočních koncertech, obecních slavnostech atd.
Všude tam, kde je vyžadována pouze dechovka.

 

BYSTŘICKÁ KAPELA – BAND

Je možná také účast pouze taneční části (tzv. bandu) v obsazení: kytara, klávesy, basová kytara, bicí, zpěv, příp. saxofon –
pro akce menšího rozsahu – plesy, svatby, firemní večírky atd., kde zahrajeme pop, rock, country i lidovku.